KOKYBIŠKŲ VESTUVINIŲ PASLAUGŲ ERDVĖ

D.U.K

Ar „Vestuvių asai“ – tai tik vestuvinių paslaugų teikėjų duomenų bazė, tiksliau tariant, reklaminis projektas?

„Vestuvių asai“ visų pirma - kokybiškų vestuvinių paslaugų teikėjų erdvė internete, kur jie turi savo profilius, darbo kalendorius, darbo pavyzdžius ir kur galima pasižiūrėti mūsų sukurtus informacinius siužetus ir laidas apie juos. Taip pat ruošiame ir internetines laidas bei siužetus vestuvių tema, taigi šį portalą galima tituluoti ir savotiška vestuvių televizija internete!

Ar „Vestuvių asų“ partneriu gali tapti bet kas?

Kadangi jau pačio portalo pavadinimas sufleruoja apie kokybės reikalavimus, natūralu, kad darome tam tikrą atranką, norintiems su mumis bendradarbiauti. Vestuvių rinkoje dirbame daugiau kaip dešimt metų, taigi pažįstame daugelį jos dalyvių ir galime nesunkiai nuspręsti, kuris jų vertas vadintis tikru „vestuvių asu“! Pagrindiniai reikalavimai – kokybiškos paslaugos kūrimas ir kliento lūkesčių išpildymas, sugebėjimas dirbti dinamiškai ir prisitaikyti prie greitai besikeičiančios vestuvių rinkos.

Ar galima atsiųsti filmuotos savo vestuvių medžiagos, kad ją patalpintumėte į savo portalą?

Jei Jūsų šventėje buvo kažkas įdomaus ir nestandartinio (ką, Jūsų manymu, mielai norėtų pamatyti ir daugiau žmonių) - mielai laukiame Jūsų video medžiagos, kurią galėsime įkelti į rubriką "Vestuvių kadrai", tiesiog atsiųskite mums nuorodą į ten, kur ji yra patalpinta. Taip pat mielai laukiame ir senos archyvinės vestuvių medžiagos iš Jūsų tėvų ar senelių švenčių!